ETT HUS - ALLA MÖJLIGHETER

Här på Charden jobbar vi alla tillsammans mot ett gemensamt mål: att få dig och ditt företag att synas på det sätt som passar ditt varumärke bäst. Vi hjälper dig från grunden med ett omfattande grepp kring strategi, kommunikation och varumärkesutveckling, för att du ska veta vem du ska vända dig till och hur. Vi följer upp vårt arbete – den fortsatta utvecklingen är viktig för oss. Vi ser även till att arbetet på fältet fungerar som det ska – att du har hållbara arbetskläder så att du får ut maximalt av dina arbetsdagar. Vi hjälper dig med skyltning (så att du syns), med gåvor till dina kunder (det är jul varje år) och vi skräddarsyr din alldeles egna, interna webbshop (om det är vad du behöver).

 

Under vårt tak samlar vi erfarenhet och kunskap från en mängd olika områden och den helhet som vi kan erbjuda är unik i sitt slag i Sverige. Vänd dig till oss med ett specifikt uppdrag, eller låt oss hjälpa dig med helheten.  Vi är din trygga partner, oavsett uppdrag. Hos oss är allting möjligt.

 

Välkommen till oss på Annebergsvägen 1B

VAD GÖR VI?

Vi gör allt vi kan för att ditt varumärke ska synas. Bland annat kan vi hjälpa dig inom följande områden:

ANALYS

VARUMÄRKESSTATEGI

KOMMUNIKATION

CHARDEN SPORT

PROFIL/PRESENT

SKYLTSYSTEM

BILDEKOR

STORFORMAT/
TRYCKSAKER

PROFILKLÄDER

ARBETSKLÄDER

KLUBB/SUPPORTER

WEBSHOP

VI ÄR CHARDEN

HEJ!

 

Vi ser fram emot att höra från dig!

 

Du når oss på

telefon: 010 - 209 10 00

eller enligt nedan

Försäljning:

Magnus Hård

VD

magnus.hard@charden.se

tel 0705 - 86 00 06

 

Annika Collén

Säljare

annika.collen@charden.se

Tel 010-209 10 39

 

Paul Gunnarsson

Säljare

paul.gunnarsson@charden.se

tel 010-209 10 35

 

Thomas Skarlöv

Säljare

thomas.skarlov@charden.se

Tel 010-209 10 21

 

Hans Lundberg

Säljare

hans.lundberg@charden.se

Tel 0703 - 11 21 32

Joakim Andersson

Försäljningschef

joakim.andersson@charden.se

tel 010-209 10 24

 

Klas Nedin

Säljare

klas.nedin@charden.se

Tel 010-209 10 37

 

Jenny Litzell

Säljare

jenny.litzell@charden.se

tel 0709-58 14 76

 

Ulf Thorén

Säljare

ulf.thoren@charden.se

Tel 0730 - 55 06 10

 

Madeleine Hadarsson

Säljsupport

madeleine.hadarsson@charden.se

Tel 010-209 10 25

Design

Anna Höper

Designchef

anna.hoper@charden.se

tel 010-209 10 31

 

Kiki Börjesson

Designer

kiki.borjesson@charden.se

Tel 010-209 10 22

 

Lineth Widestedt

Grafisk formgivare - Föräldraledig

lineth.widestedt@charden.se

tel 010-209 10 00

Helené Samulesson

Designer

helene.samuelsson@charden.se

tel 010-209 10 26

 

Mia Helander

Grafisk formgivare

maria.helander@charden.se

Tel 010-209 10 69

 

 

 

 

 

Inköp

Louise Lindroth

Inköpschef

louise.lindroth@charden.se

tel 010-209 10 66

Anna Elengård

Administratör

anna.elengard@charden.se

tel 010-209 10 00

Produktion / Lager

Fredrik Lingstam

Produktion- / Lagerchef

fredrik.lingstam@charden.se

tel 010-209 10 03

 

Henrik Andersson

Produktion- / Lager

henrik.andersson@charden.se

tel 010-209 10 68

Tommy Nilsson

Produktion

tommy.nilsson@charden.se

tel 010-209 10 61

Annebergsvägen 1B / 432 48 VARBERG

010-209 10 00  -  info@charden.se